+90 224 2714949

Sosyal Medyada Biz}

Farkımız

Türkiye’nin en kapsamlı anaokulu,kreş,devlet okulları ve bireysel kullanıcılar için oyuncak ve eğitim gereçleri mağazası Ay Dağıtım en yeni modelleri en uygun fiyatlarla sunabilmek için sürekli kendini geliştiriyor ve yenilikleri yakından takip ediyor. sektöründe çok uzun yıllardır faliyette bulunan firmamız yılların verdiği sektör deneyimini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Ay Dağıtım eğitim gereçleri Olarak Sunduğumuz Avantajlardan Bazıları…

Okulunuzun Tüm İhtiyaçları Ay Dağıtım‘dan
Müşterilerimiz anaokulu mobilyalarından, anaokulu ekipmanlarına, geliştirici oyuncaklardan, okul öncesi kitaplar grubuna kadar bir anaokulu veya kreş için tüm ihtiyaçlarını uygun ödeme seçenekleri ile
mağazalarımızdan karşılayabilmektedir. Müşterilerimize toplu alışverişlerinde hem çok daha uygun fiyatlar hem de özel ödeme seçenekleri sunmaktayız.
Alışverişlerinizi ister mağazamıza gelerek isterseniz telefonda müşteri temsilcilerimizden gerekli yardımı alarak yapabilirsiniz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Ay Dağıtım eğitim gereçleri  
koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile 7/24 çalışmakta ve müşterilerine daha iyi hizmet için sürekli kendini yenilemektedir. Mağazamız cumartesi dahil olmak üzere haftanın 6 günü açıktır.İnternet sitemizden bizlere 7/24 ulaşabilir,mesaj gönderebilir, canlı destek ile anında iletişime geçebilirsiniz. Her konuda bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman telefon ile ulaşabilirsiniz. Her türlü bilgi için iletisim@aydagitim.com

En Uygun Fiyatlar Ay Dağıtım‘da 
Ay Dağıtım düşük kar marjı politikası ve sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyimle ürünlerini en uygun fiyat garantisiyle satabilmektedir.
Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine satabilmenin avantajıyla yüksek adetlerde yaptığımız  satışlar müşterilerimize çok daha uygun fiyatlarla satış yapabilmemizi sağlayan önemli etkenlerden biridir.

Türkiye’nin Her Noktasında Ücretsiz Kurulum Hizmeti Sunan Tek Firmayız.


Ay Dağıtım olarak aldığınız ürünlerin kurulumunu size herhangi bir bedel ödetmeden ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
Yanlızca Ay Dağıtımın sunduğu bu hizmet firmamızın altyapısının ne kadar güçlü olduğunun ve işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

En Yeni ve Kaliteli, Geniş Ürün Yelpazesi
Sekötüründe 17 yıllık tecrübemizle sürekli günceli takip ederek sizlere en yeni çeşitleri ilk önce biz sunuyoruz.
aydagitim.com internet sitemiz sürekli olarak güncellenmekte ve en son üretilen modelleri ilk önce sizlerle buluşturmaktadır.

Faturalı ve Sözleşmeli Hizmet Garantisi 
Ay Dağıtım vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz için resmi satış sözleşmesi düzenlemektedir.
Satış sözleşmemizde siparişlerinizle ilgili tüm detaylar (almış olduğunuz ürünler,yaptığınız ödeme,teslimat adresi gibi vb) açıkça belirtilmekte ve bir nüshası siparişiniz esnasında size gönderilmektedir.
Ay Dağıtım eğitim gereçleri olarak yapmış olduğunuz alışverişlerinizdeki tüm ürünlerinizi faturalandırır ve adresinize göndeririz. Bu sayede Ay Dağıtım eğitim gereçleri gerek satış öncesinde gerekse satış
sonrasında sizlere güvenilir bir alışveriş imkanı sunar.
İnternet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için N11 gibi son derece güvenli altyapıya sahip ve en yeni teknolojiyi kullanmaktayız.

Garanti
Bütün ürünlerimizde 2-4 yıl arasında garanti vardır.
Ay Dağıtım garanti süresi dolan ürünler içinde satış sonrası destek hizmeti sunmaktadır.

Emanet Sistemi
Alacağınız ürünleri sizin belirleyeceğiniz tarihe kadar 6 ay boyunca mağazamızda emanet bırakabilirsiniz.
Size sunduğumuz bu imkan ile yer sorununuzu ortadan kaldırmış olacaksınız. Fiyatı uygun olan ve beğenmiş olduğunuz ürüne sahip olup daha sonradan oluşabilecek zamlı fiyatlardan ve ürünün üretimden kalkmış olması gibi olumsuzluklardan kurtulmuş olacaksınız.

Anaokulu Donanımları, Anaokulu Malzemeleri, Anaokulu Oyuncakları, Montessori Oyuncakları, Anaokulu Mobilyaları, Anahtar Teslim Anaokulu